NĚCO MÁLO O MNĚ

 

Srdečně vás vítám na mých FIMOS stránkách, kde najdete širokou škálu šperků z polymerové hmoty (neboli tzv. FIMO).

Přibližně před 20 lety, v době mých studií na gymnáziu, jsem zjistila, že umět vytvořit něco, co se ostatním líbí, je pro mne neuvěřitelnou radostí, relaxem a naplněním. V té době jsem začala objevovat kouzlo keramiky, kterou jsem postupem času začala i prodávat (moji práci můžete vidět na www.pelos.cz a na internovém portálu Fler - www.fler.cz/tegua).

Říkala jsem si, že nikdy nemůže přijít nic, co by mne uchvátilo stejně jako právě keramika. Názor jsme změnila před deseti lety, kdy jsem objevila polymerovou hmotu – Fimo. Brouzdala jsem po internetu a najednou narazila na nádherný náramek a říkala si "kéž bych tohle někdy uměla vyrobit" - u náramku byl i postup "jak na to" a já zjistila, že tato hmota existuje a co všechno se z ní dá vyrobit.

Objednala jsem si několik knížek mezinárodních fimo-umělkyň, strávila neuvěřitelné množství hodin na youtube a fimo-stránkách a začala vyrábět. Po nějakém čase jsem jela na sraz fimo-šílenkyň a potkala tam výbornou kamarádku, se kterou vymýšlíme a tvoříme nové a nové fimo-šperky :-)

Vytvářením fimo-šperků trávím velké množství svého volného času a fimo se mi stalo již téměř závislostí :-) , kterou střídám s keramikou.

Věřím, že si zde každá zákaznice přijde "na své" a bude se těmito šperky ráda a často krášlit ;-)

Přeji zde příjemně strávený čas.

Zdraví vás Terka